Bon na tenisa!

Szukasz pomysłu na oryginalny, nietuzinkowy prezent dla bliskich? Chcesz kupić coś zaskakującego?

Kup bon na zajęcia indywidualne lub w parze! Wystarczy, że napiszesz na adres: biuro@ktenis.pl wiadomość zawierającą: Imię i Nazwisko osoby obdarowanej oraz (ewentualnie) krótki tekst (np. życzenia) do 100 znaków. Zwrotnie otrzymasz dane do przelewu oraz wersję poglądową bonu.

Cena bonu to 125,00zł; bon do wykorzystania indywidualnie lub w parze do 14.04.2019r.

Szczegółowe zasady korzystania z bonu określa REGULAMIN:

Zachęcamy do skorzystania z oferty!

REGULAMIN
Promocji „Świąteczny bon na trening tenisa”

1. Promocja organizowana jest przez Krakowską Akademię Tenisa.
2. Promocja polega na udostępnieniu do sprzedaży limitowanej ilości bonów.
3. Bon zakupiony w promocji upoważnia do odbycia jednego treningu tenisa (55 minut) przeprowadzonego przez Krakowską Akademię Tenisa. Na trening składają się: wynajem kortu, udostępnienie rakiet tenisowych i piłek oraz profesjonalna opieka instruktora.
4. W treningu mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby, w tym co najmniej jedna z nich powinna być wskazana z imienia i nazwiska na bonie.
5. Trening odbędzie się na kortach KKS Olsza (ul. Siedleckiego 7, 31-538 Kraków).
6. Osoba chcąca wykorzystać bon zobowiązana jest skontaktować się z Krakowską Akademią Tenisa (telefonicznie 796 760 567 lub emailowo biuro@ktenis.pl), aby ustalić termin treningu.
7. Trening może odbyć się nie później niż do 14.04.2019r. Niewykorzystane bony nie podlegają zwrotowi.
8. Trening w danym terminie może się odbyć wyłącznie pod warunkiem dostępności kortów i trenera. Jeśli z uwagi na niedostępność kortu lub trenera trening nie będzie mógł się odbyć w żadnym z terminów wskazanych przez osobę dysponującą bonem – otrzyma ona rekompensatę finansową równą cenie zakupionego bonu.