Instruktorzy tenisa

W skład naszej kadry wchodzą zaprawieni w kortowych bojach instruktorzy tenisa. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, a my dołożymy pełni starań, by każde zajęcia odbywające się pod czujnym okiem naszych instruktorów były nie tylko treningiem techniki, siły i koordynacji, ale i znakomitą zabawą.

Witold Sadaj

instruktorzy tenisa: Witold SadajSwoją  przygodę z tenisem zaczął w wieku 12 lat. Umiejętności szlifował pod okiem wielu cenionych trenerów. Jego dziecięce tenisowe doświadczenia związane były m.in. z klubami Olsza i Nadwiślan. W tym okresie startował również w licznych turniejach. Kurs instruktora sportu tenisa odbył na krakowskim AWF pod okiem cenionego specjalisty dr Bogdana Sakowicza. W ramach zajęć wychowania fizycznego prowadzi lekcje w jednej z krakowskich szkół.  Zawsze w pełni zaangażowany w prowadzone zajęcia. Nie odpuszcza żadnej piłki. W bezstresowej i kulturalnej atmosferze może sprawić, że zostawią Państwo na korcie litry potu i z poczuciem dobrze przepracowanego treningu zejdą do szatni. Prywatnie maniak podróży.

Jakub Lorenc

jakub_lorenc_ktenisZ tenisem związany od siódmego roku życia, były zawodnik, reprezentant kadry Małopolski w rozgrywkach drużynowych, licencjonowany instruktor od 2001r. Z wykształcenia ekonomista, a prywatnie pasjonat podróży motocyklowych.

Grzegorz Nalepka

grzegorz_nalepka_ktenisAbsolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii (WFIF) na Politechnice Opolskiej. Instruktor tenisa ziemnego, który swoją przygodę z tą dyscypliną rozpoczął na studiach.

Łukasz Pytko

Pierwsze tenisowe kroki stawiał kilkanaście lat temu na kortach w Busku- Zdrój, kurs instruktora ukończył na krakowskim AWF, wielokrotny uczestnik turniejów, miłośnik sportu i waleczny zawodnik. Tenis to jego życiowa pasja, którą przekazuje innym, wciąż doskonali swoje umiejętności i poszerza warsztat szkoleniowy. Kocha konie, jeździ na nartach, interesuje się fantastyką, filmem i kuchnią, a jego tenisowym guru od lat jest Roger Federer.

Jarosław Wójtowicz

instruktorzy tenisa: Jarosław WójtowiczZ tenisem ziemnym zawodowo i prywatnie związany od wielu lat. Jako absolwent krakowskiej AWF i instruktor Polskiego Związku Tenisowego prowadzi treningi w ramach programu wychowania fizycznego w przedszkolach, podstawówkach oraz szkołach średnich. Przez lata nabrał sporego doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą. Na zajęciach zwraca dużą uwagę nie tylko na grę, ale na szacunek dla rywala i zasady dobrego wychowania obowiązujące na korcie. Na jego zajęciach nie ma miejsca na nudę i monotonię.  Prywatnie poliglota – amator i podróżnik.

instruktorzy tenisa Krakowskiej Akademii Tenisa