Instruktorzy tenisa

W skład naszej kadry wchodzą zaprawieni w kortowych bojach instruktorzy tenisa. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, a my dołożymy pełni starań, by każde zajęcia odbywające się pod czujnym okiem naszych instruktorów były nie tylko treningiem techniki, siły i koordynacji, ale i znakomitą zabawą.

Witold Sadaj

instruktorzy tenisa: Witold SadajSwoją  przygodę z tenisem zaczął w wieku 12 lat. Umiejętności szlifował pod okiem wielu cenionych trenerów. Jego dziecięce tenisowe doświadczenia związane były m.in. z klubami Olsza i Nadwiślan. W tym okresie startował również w licznych turniejach. Kurs instruktora sportu tenisa odbył na krakowskim AWF pod okiem cenionego specjalisty dr Bogdana Sakowicza. W ramach zajęć wychowania fizycznego prowadzi lekcje w jednej z krakowskich szkół.  Zawsze w pełni zaangażowany w prowadzone zajęcia. Nie odpuszcza żadnej piłki. W bezstresowej i kulturalnej atmosferze może sprawić, że zostawią Państwo na korcie litry potu i z poczuciem dobrze przepracowanego treningu zejdą do szatni. Prywatnie maniak podróży.

Piotr Burger

Instruktor Tenisa Ziemnego, z tenisem związany od dziecka, gdzie pierwsze kroki stawiał na kortach tenisowych klubu KS Górnik Bytom. Absolwent krakowskich uczelni AGH i UJ. Prywatnie pasjonat programowania, nowych technologii, dobrego jedzenia i podróży. Jego ulubionymi uderzeniami w tenisie są serwis, forehand i volley, a tenisowym wzorem pod względem techniki na korcie jest niezastąpiony Roger Federer.

Jan Czerwiński

Instruktor Tenisa Ziemnego, związany z tenisem od najmłodszych lat. Wychowanek klubu MUKS Gemik Kielce, były zawodnik i reprezentant kadry świętokrzyskiej. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej.  Prywatnie pasjonat sportu, muzyki, dobrej kuchni i podróżowania. Jego tenisowy wzór to nikt inny jak sam Roger Federer.

Maciej Ziomek

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od dziecka związany ze sportem. Trenował rożne dyscypliny w młodości, ostatecznie wybór padł na tenis, do którego pasję odziedziczył po ojcu. Kurs instruktora sportu tenisa ziemnego odbył pod okiem cenionego specjalisty dra Bogdana Sakowicza. Zawsze uśmiechnięty i zaangażowany. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą m.in. dzięki wieloletniej pracy w Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym jako instruktor tenisa ziemnego oraz pływania.

Jarosław Wójtowicz

instruktorzy tenisa: Jarosław WójtowiczZ tenisem ziemnym zawodowo i prywatnie związany od wielu lat. Jako absolwent krakowskiej AWF i instruktor Polskiego Związku Tenisowego prowadzi treningi w ramach programu wychowania fizycznego w przedszkolach, podstawówkach oraz szkołach średnich. Przez lata nabrał sporego doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą. Na zajęciach zwraca dużą uwagę nie tylko na grę, ale na szacunek dla rywala i zasady dobrego wychowania obowiązujące na korcie. Na jego zajęciach nie ma miejsca na nudę i monotonię.  Prywatnie poliglota – amator i podróżnik.

instruktorzy tenisa Krakowskiej Akademii Tenisa