Treningi tenisa dla dorosłych

treningi tenisa dla dorosłych w KrakowieZapraszamy Państwa na treningi indywidualne i grupowe. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Osobom zaczynającym przygodę z tenisem gwarantujemy szybkie opanowanie podstawowych uderzeń, a graczom którzy już nie raz trzymali rakietę w rękach proponujemy doskonalenie nabytych umiejętności oraz trening wytrzymałościowy połączony z elementami taktyki. Umiejętności te przydadzą się podczas rozgrywania amatorskich turniejów tenisowych.

Tenis jest wspaniałą dyscypliną pozwalającą utrzymać dobrą formę. Podczas gry angażujemy wiele grup mięśniowych – od nóg i pośladków, poprzez brzuch, plecy, na rękach kończąc. Może to będzie Twój sposób na zdrowie…? Treningi tenisa dla dorosłych to aktywność rozwijająca nas fizycznie, psychicznie i emocjonalnie.

Prowadzimy zajęcia w języku polskim, hiszpańskim i angielskim.


Prowadzimy grupy tenisowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Możliwość wyboru grupy od 2 – 4 osobowej.

Na zajęciach kładziemy nacisk nie tylko na poprawne technicznie uderzenia. Naszym celem jest również praca nad Państwa kondycją i szeroko rozumianą koordynacją ruchową.
Wszystkie zajęcia odbywają się w przyjemnej, bezstresowej atmosferze. Nabór do grup prowadzony jest przez cały rok.

Program i cel treningów indywidualnych ustalane są bezpośrednio z graczem. Tą formę zajęć proponujemy przede wszystkim osobom początkującym. Trening indywidualny znakomicie sprawdzi się również w przypadku doświadczonych tenisistów pragnących podnieść, lub utrzymać dotychczasowy poziom. Popracujemy nad Państwa techniką uderzeń, kondycją, taktyką. Godzina intensywnej gry z trenerem zmusi do wysiłku i zapewni szybkie postępy.

Często dostajemy pytania do jakiego wieku można rozpocząć naukę gry w tenisa? Nie ma górnej granicy! Każdy jest w stanie opanować podstawy uderzeń – metryka nie ma tutaj żadnego znaczenia.


Zapoznaj się z cennikiem